Medale, statuetki i trofea

Medal, Statuetka stanowi symbol uznania, z kolei Trofeum to symbol wielkiego zwycięstwa, w starożytności spełniający również rolę wotum składanego bogom w podziękowaniu za odniesione zwycięstwo. Obecnie nagrody okolicznościowe wręczane są w celu wyróżnienia za wysiłek i poświęcenie oraz uhonorowania za szczególne osiągnięcia.

Medal, Statuetka i Trofeum wręczane jako nagroda podczas uroczystości różnego typu to coś więcej niż zwykła pamiątka. Jego skromna forma czasami może oznaczać więcej niż nawet najbardziej wykwintne nagrody rzeczowe.

Medale i odznaczenia zamawiane są najczęściej z okazji ważnych jubileuszy, ceremonii państwowych, ale także gal, eventów oraz różnego typu konkursów.

Statuetki okolicznościowe to wyjątkowy pomysł na prezent lub nagrodę wręczaną podczas eventów biznesowych dla szefa lub pracowników, ale także dla jubilatów z okazji ważnej rocznicy, laureatów różnych konkursów, czy absolwentów z okazji zakończenia szkoły itp.

Trofea oraz puchary sportowe wręczane są zwycięzcom po wygranych rozgrywkach, zawodach lub na olimpiadzie, z kolei trofea myśliwskie stanowią wyjątkowy prezent dla fanów polowań.

Wiśnios Atelier wykonuje nagrody i odznaczenia okolicznościowe na zamówienie uwzględniając charakter przedsięwzięć, które mają symbolizować. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać niepowtarzalne nagrody i trofea dostosowane do potrzeb klienta w dowolnym materiale.

Precyzja wykonania, w najdrobniejszych detalach zachwyca każdego.  Dzieła te są niepowtarzalne, wyjątkowe i dynamiczne w swej formie, dlatego pięknie prezentują się w najbardziej reprezentacyjnych miejscach firm i w domach laureatów, którym zostały wręczone. Trwałość statuetek gwarantuje, że mogą stać się jedną z rodzinnych pamiątek przekazywanych z pokolenia na pokolenie, zaświadczając o sukcesach i osiągnięciach przodków.

– Przykładowe realizacje –

Jak zamówić?